Okna PCV

KOMMERLING 76 AD Odkryj lepszą jakość życia! 

  

 

 

Kömmerling 76 AD to wybór bez kompromisów! Nowoczesny i najlepszy w swojej klasie system okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przed włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie Kömmerling 76 AD podejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia!

Okna Kömmerling ​​​​​​​76 AD charakteryzują się wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska system spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości. 

 

 

 

Innowacyjna konstrukcja systemu Kömmerling ​​​​​​​76 AD pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów. Wymiana starych okien na nowe-nowoczesne okna w systemie Kömmerling ​​​​​​​76 AD jest więc czystą przyjemnością. 

 

 

System z uszczelką przylgową o głębokości konstrukcyjnej 76 mm w nowoczesnym designie.

Zgrzewalne uszczelki PCE lub uszczelki EPDM w kolorze jasnoszarym lub czarnym.

Wysoka oszczędność na kosztach energii-nowy system 76 mm z uszczelką przylgową o najwyższych parametrach izolacyjności termicznej-wartość współczynnika Uw dla okna referencyjnego do 0,76 W / (m²K).

Poprawa jakości życia dzięki perfekcyjnej izolacyjności akustycznej do 48 dB.

Większe bezpieczeństwo-możliwość zastosowania zintegrowanych systemów antywłamaniowych (systemów osłonowych); klasa antywłamaniowości RC2.

 

 

Prosty i profesjonalny montaż dzięki szerokiemu asortymentowi profili dodatkowych. 

Możliwe zastosowanie pakietu szklenia lub wypełniania w zakresie 16-50 mm.

Wszystkie profile z tworzywa sztucznego wytwarzane są z materiału z bezołowiowymi stabilizatorami na bazie wapnia i cynku. 

System dostępny w kolorze białym oraz w okleinie dekor w szerokiej palecie kolorów o strukturze gładkiej lub drewna. 

Możliwość zastosowania innowacyjnych nakładek aluminiowych AluClip lub AluClip Pro.

 

 

Długa żywotność okna.

Łatwość pielęgnacji. 

Poprawa jakości życia, dzięki perfekcyjnej izolacyjności akustycznej do 48 dB. 

Większe bezpieczeństwo - możliwość zastosowania zintegrowanych systemów antywłamaniowych. 

Wysoki komfort obsługi i wyjątkowa funkcjonalność. 

Paleta kolorów